Dizi, bir yönetim ajansının halkla ilişkiler ekibi lideri Oh Han Byul (Lee Sung Kyung) ile aşk-nefret ilişkisi yaşayan yıldız Gong Tae Sung’un (Kim Young Dae) romantik aşk hikayesini konu alıyor.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
Tek kelimeyle mükemmel. Oyuncu seçimi harika bence. Youngdae harika ölücektim izlerken. En iyi şirket dizilerinden biri. Teşekkürler dizigom
Cevap yazmak için üye ol.Severek izlemiştim ama klişe sevmeyenlere önermem, senaryo çok bilindik yani ama çukgüseeellll
Cevap yazmak için üye ol.Dizi klişe sevenler için ideal bir dizi. Karakterlerin kimyalari cidden mükemmeldi hepsi çok yakışıyor. Bana kalırsa dizinin en çok dikkat çeken tarafı bu. Tek bir çift değil bir çok çiftin olması. Benim favorim muhabir ve avukatı kesin. Fakat dizi de bazı kısımlar fazla uzatılmıştı .Tam sevgili oldular güzel sahneler göreceğiz derken 1-2 bölüm sonra sürekli skandallardan bahsedildi. Gözünüzü seveyim bir oyuncunun annesiyle skandalı olur mu? Tamam bilmiyorlardı diyelim ama aralarında kaç yaş fark var skandal yaratanların çok saçma başka birini mi bulamadınız. Neyse uzatmaya gerek yok gayet tatlış bir dizi bazı yerlerde sıkılıyorsunuz ama yine de güzel abartılmalı
Cevap yazmak için üye ol.Başları bana inanılmaz sıkıcı geldi ama 5.bölümden sonra aşırı sardı.Hoşuma giden tatlış romcom’lardan biriydiii.Çerezlik drama arıyorsanız izleyebilirsiniz.Teşekkürler adminn!<3
Cevap yazmak için üye ol.Dizi çok güzel olduğu için 2.’yi izledim ve 3.’yü de izlemek istiyorum
Cevap yazmak için üye ol.Diziyi geçen sene izlemiştim ve şimdide shortslara baktım sonra yoo sung ve ho youngun çok güzel bir çift olduğunu fark edip tekrar izlemeye karar verdim 😁😁😁
Cevap yazmak için üye ol.Çok güzel bir diziydi tam bir romantik , komedi dizisi . Yormadan , rahat rahat izleye bileceğiniz tatlılıkları ile sizleri krize sokacak sevimli çifler , tatlı ve komik sahneler . İzlrmenizi öneririm
Cevap yazmak için üye ol.her k-drama bitirince farklı k-drama önerileri geliyo ve hepsini izlemek istiyorum helppp
Cevap yazmak için üye ol.basroller gercekten asiri yakisiyorlar, cok guzel oynamislar, dizinin konusu zaten guzel. kac kere izlesem izleyeyim sıkılmadığım bir kdrama💛🌼
Cevap yazmak için üye ol.Kim bok joo burdaymışşş ne kadar değişikmiş kimbokjoo da burda bir ayrı güzel ya kim Young dae diyeceğim lafım yok zaten çok yakışmışlar hadi bismillah
Cevap yazmak için üye ol.
Ya diğer sitelerden izleyecektim ama doğru dürüst site yoktu resmen teşekkürler dizigom
58
2