Soundtrack #1

7.7
Soundtrack #1 
1 Sezon
45 Dakika
Hemen İzle
1344 kişi takip ediyor.

Soundtrack #1 dizisine Genel Bakış

Dizi, 20 yıldır arkadaş olan bir erkek ve bir kadının hikayesini anlatan romantik bir müzik dramasıdır. İki arkadaş iki hafta boyunca bir çatı altında yaşadıklarında aşk ile dostluk arasındaki ince çizgide gidip gelirler. Böylece drama ikilinin dostluk ve aşk arasındaki hisleriyle nasıl başa çıkacaklarını ortaya koyacak. Not: Bu dizi 4 bölümden oluşmaktadır.

Soundtrack #1 dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 28 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • wihajoonKayıtlı Üye

  Başroller çok yakışmış gerçek hayatta da kişilikleri çok benzer mini dizi olması pek iyi olmamış Türk’ler yapsa bundan en az 4 sezon çıkarırdı netflix o kadar abartmadan en az 8 bölüm çıkarabilirdi bundan çok soft’lar ama han sohee’ye bu tarz görünüm pek hoş olmuyor hele ki my name’i izledikten sonra. Ama ”yirmi yıllık arkadaşlıkk mı olur?” diye sordurmadı değil izlenebilecek çıtırlık bir dizi


  25

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • garipcanKayıtlı Üye

  Çok güzel bir diziydi. 4 bölüm kısa ama yine de beğendim. Başrollerin arasındaki kimya güzeldi. Karşılıksız aşkı arkadaşlığı çok naif bir şekilde izleyiciye aktaran bir dizi. Netflix de işi biliyor bölüm sayısı az ama izleyicinin diziden aldığı hazzı böyle yaparak arttırmışlar. Şu dizinin tv de yayınlandığını ve 16 bölüm falan olduğunu düşünün sıkardı. Ama böyle hem akıcı hem olayların hızlı geliştiği güzel bir dizi olmuş.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat