Şaibeli komşularla dolu bir apartmanda yaşamaya başlayan ve suç romanları yazmak isteyen bir adamın hayatı, art arda gerçekleşen tatsız olaylarla altüst olur.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
Lee Dong-wook’un olduğu her yerde varım:D Bismillah diyerek başlıyorum.
Cevap yazmak için üye ol.Son bölümler iyiydi bence onun disinda sıkıcıydı ve biraz igrencti. Beni cok sarmadı. İnsan psikolojisini ele almis biraz o yüzden sıkıldım. Ama konuyla ilgileniyorsanız yada basrollerle izleyin derim. Kendi türünde guzel dedigim gibi beni sarmadı sadece.
Cevap yazmak için üye ol.sonunu öyle beklemiyodum şahsen beni de şaşırttı ilk başta biraz sıkıcı geldi ama sonradan bende keyif almaya başladım kesin izlemeniz gereken bir dizi ŞİDDETLE ÖNERİRİM!
Cevap yazmak için üye ol.Diziye başlamak için yorumlara bakan şahıs için yazıyom bunu. Öncelikle şunu diyim, dizide normal bir insan evladı yok kardeşim, hepsi alayı manyak, deli ve psikopat kişiler. Birde kana karşı hassasan uzaklaş bu diziden, çünkü içerde baya kanlı olaylar var. Dizi ilk 4-5 bölüm pek aksiyon olmuyo, ama geri kalan 3-4 bölümde korkudan evren değiştiriyorsunuz. Diyeceğim bu ki, ben korkmam diyorsanız izleyin, ben ölürüm korkudan diyorsanız kaçın. Bu arada final baya kafanızı karıştırıcak aşkolarımmm, iyi izlemelerrrr.
Cevap yazmak için üye ol.
guzel bir diziydi… gerilim sevenler mutlaka izlemeli
77
3