Doğaüstü güçlerle doğan Bong-soon, kötülükle savaşıp adalet dağıtırken kendisini, patronu ile polis aşığını içeren bir aşk üçgeninin içinde bulur. Binlerce seçenek, sınırsız eğlence. Suç dolu bu romantik komedinin oyuncu kadrosunda Park Bo-yeong (Oh My Ghost) ve Park Hyung-sik (Hwarang) var.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
Strong Woman Do Bong Soon’u inanılmaz özledim. Onun tadını vermeyecek muhtemelen ama olsun. Bir an önce konuk oldukları bölüm gelsin ve kısacık değil de uzun uzun görelim onları da
Cevap yazmak için üye ol.Boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz gayet güzel çok fazla güldüğüm sahne oldu
Cevap yazmak için üye ol.Çok güzel bir dizi ben izlerken gayet keyif aldım ama beğendiğim adamın sonlara doğru ölmesi çok kötü oldu
Cevap yazmak için üye ol.Abi strong girl Nam soon ne ya yok kuzeniymiş bilmem ne ya bir şeyi de tadında bırakın strong Woman ın çakması olmuş bu hiç önermem 16 saatinizi çöpe atıyorsunuz gidin strong Woman ı izleyin eğer izlediyseniz sadece min min Bong Bong çiftinin sahnesini izlemeniz yeterli zaten sonu da güzel bitmiyo Woo seok onurunla öl diyip kendini öldürüyor onun tek isteği onu terk etmeyen biri olmasıydı bu aptal kız da gitti yani ben hiç önermem tam bir çakma dizi
Cevap yazmak için üye ol.Allah aşkına kızım sen sakat mısın orda koskocaman yakışıklı bir sirket sahibi var sen niye o polise bakıyon neyse o da bana kaldı bana kalırsa ben beğenmedim çünkü Strong woman Do Bong Soon net daha iyiydi hem orada kız zeki şirket sahibiyle oluyodu ben pek beğenmedim ilk bölümler daha saçmaydı ama çok saçmaydı anasının büyükanasının gücü ona geçiyor falan ayrıca bu dizide kız daha güçlüydü Bi de orada katil falan vardı burda direkt 2. Erkek suçlu yani saçma Bi diziydi kesinlikle ilkinin yerini tutamaz beğenmedim
Cevap yazmak için üye ol.Kim derdi. Byeon Woo seok un 2024 yılında sevimli koşucu dizisi ile unlenip favori oyuncu olacağını. Ben sırf hu oyuncu için izliyorum ve çok beğeniyorum
Cevap yazmak için üye ol.kardeşlerim izleyin izlettirin bende başta önyargılıydım ama baya güzel
Cevap yazmak için üye ol.woo seok için izleyecekseniz izlemeyin ben izledim çok pişmanım (woo seok başrol değiill)
Cevap yazmak için üye ol.İyi ki dedin ben Woo seok için başlıycaktım başrol olmaması şaka gibi hem de sonda ölüyor tam bi fiyasko
Cevap yazmak için üye ol.Spoiler içeren alan
Diziyi yayımlandığı zaman izledim keşke izlemeseydim. Cidden hala etkisindeyim “onurunla öl”
Cevap yazmak için üye ol.
Beklediğim bir diziydi. İlki kadar hevesle başlamıyor olsamda umarım beğenirim. Zaten çift konuk oyuncu olarak katılacak buraya, kesinlikle o ana kadar heyecanla bekleyeceğim. Çabuk gelin sizi özledim.
107
5