The Office

‎Ofis‎ 
9 Sezon
24 Dakika
Hemen İzle
4841 kişi takip ediyor.

The Office dizisine Genel Bakış

Çalışanlarının mutluluğunu gözeterek şirket kurallarını esnetmeye çalışan, ara sıra masumane oyunların kurbanı, kaba ve taş kalpli bir şef: Michael Scott. Hepsinin kendince takıntıları olan farklı yaş gruplarından personeliyle ile The Office çalışanlarının hayatlarına şöyle bir göz atıyor; bıkkın aynı zamanda yetenekli satış elemanı Jim, onun sosyopat, yalaka düşmanı Dwight, kibar ve dürüst resepsiyonisti Pam ve isteksiz, kayıtsız stajyeri Ryan.

The Office dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 30 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • spurs001Kayıtlı Üye

  Neden bu zamana izlemedim ki, neredeydim, daha önemli ne işim vardı dedirtecek cinsten… Steve Carrell harikasın <3


  42

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • esoguzesKayıtlı Üye

  Seinfeld IMDB=8.9, Friends IMDB=8.9 The Office=9.0 Dedim nasıl olur! Herkesin yazdığı gibi ilk 1.5 sezon neredeyse sıkıcı ama orayı aşınca güzelleşmeye başlıyor. Yine bile bazı bölümlerde gülmediğimi hatırlıyorum. Ama kameraya bakıp konuşmaları, röportaj vermeleri gibi farklılıkları olan bir dizi. Ve finalini yaparken de çok duygulandım. Değişik farklı bir tür. Özleyeceğim…
  Teşekkürler dizigom


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • e_yaguzKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Defalarca izlemeye çalıştım. Irkçı, geri zekalı, kaba birini ofise müdür yapmışlar, o da millete işkence ediyor. Buna gülebilmek için epey sıkıntılı bir kafa yapısı lazım. Komedi olarak 0 puan bile etmez.

  1

  21

  Cevap yazmak için üye ol.
 • vickyivyKayıtlı Üye

  Bu dizi benim favori dizilerimden. Michael ve Dwight fanıyım. Anlaması ince zeka gerektiren bir mizahı var. Bazı açılardan ofansif de denebilir. Bu yüzden herkesin beğeneceğini düşünmüyorum. Arada özlenip tekrar izlenir. Favori listemde kendisi. Selamlar:)


  8

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • houseofholyKayıtlı Üye

  zamanla inanılmaz derecede karakterlere bağlandığınız bir dizi ve gerçekten bittiğinde duygusal bir boşluğa düştüm ve koşarak yeniden izlemeye geldim. son bölümleri zaten ağlayarak bitirdim çok güzeldi. komedi dizileri arasında efsane, kesinlikle 1 numara. ilk bölümlerde sıkılırsanız asla bırakmayın çok seveceksiniz.


  20

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat