The Worst of Evil

8.3
최악의 악 
1 Sezon
57 Dakika
Hemen İzle
1969 kişi takip ediyor.

The Worst of Evil dizisine Genel Bakış

Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.

Yorumlar 107 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Diziden o kadar çok umutluyum ki… gerçekten bunca zaman heyecan ve merakla bekledim. Çok güzel dövüş sahneleri ile ve aksiyonu ile beni bağlaması gerekiyor. Ve ikiliyi aynı karade görmek..ne desem kadını bırakıp birlikte olmalılar bence jsjsjs (kardeş olarak – gangster kardeşliği)


  123

  12

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aleyskaKayıtlı Üye

  Abartısız bu diziyi 1 yıldır bekliyorum. Aksiyonun kralı sahalara geri döndü. Başroller fena… Konu daha da fena… Başlıyorum hemen.


  82

  5

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kyokoKayıtlı Üye

  muhteşemdi. başlamayı düşünüyorsanız kesinlikle izleyin bence. oyuncular zaten aşırı iyi, uyumları da öyle. genelde böyle konularda bazı diziler biraz basitleşir işte yok arkadaş olunca operasyonu bırakıp o kişiyi korur kahraman olur falan böyle saçmalıklara girmediler çok yeterli ve güzel şekilde ilerledi. hem aksiyon hem psikolojik olarak aşırı iyi. bazı dövüş sahnelerinde mesela birisi odaya giriyor ışık kapalı karanlık yani belli orada bir şey olacağı ışığı niye açmıyorlar anlamadım. onun dışında aşırı iyi bir dizi çok güzel


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat