Thirty-Nine

7.7
서른, 아홉 
1 Sezon
72 Dakika
Hemen İzle
368 kişi takip ediyor.

Thirty-Nine dizisine Genel Bakış

İyi günde de kötü günde de birbirlerine destek olan üç yakın arkadaş, 30'lu yaşlara veda etmek üzereyken hayatın, aşkın ve kayıpların getirdiklerine birlikte göğüs gerer.

Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • alestaKayıtlı Üye

  Bidaha yorum yazmaya geldim. Arkadaşlar dizi çok ağır bir dram. İlk bölümden son bölüme kadar gözümde yaş kalmadı. Lütfen kaldırabilecek olanlar izlesin. Hayatı sorguluyorsunuz kendinizi ailenizi arkadaşlıklarınızı. Ruh haliniz bozuksa hele o zamanda izlemeyin. Dost tavsiyesi.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • _zeyneppKayıtlı Üye

  Oldukça sakin ve yavaş ilerleyen ama yinede kendini izlettiren gerçekten tam bir dram dizsiyidi ben üç arkadaşın dostluğuna ve samimiyetine inandığım naif bir dizi olmuş çeviri için teşekkür ederim


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • blacklinkKayıtlı Üye

  Son ye jin aşığım sana bu kadının oynadığı her dizi ve film o kadar güzelki ztn şüphe edilemez bundan daha yeni *be with you* filmini bitirdim gerçekten güzeldi buarada hemen izlemediyseniz koşun??


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • alienandsadKayıtlı Üye

  Yavaş ilerleyeceğini düşünüyordum ama bölümlerin nasıl geçtiğini anlamadım. Bazı şeyleri durup sorguladım. Gerçekten çok güzel bir diziydi. Diziye başlamadan rulo peçetenizi hazır edin. ?


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat