Tomorrow

Tomorrow 
1 Sezon
60 Dakika
Hemen İzle
3975 kişi takip ediyor.

Tomorrow dizisine Genel Bakış

Choi Joon Woong, 3 senedir yaşadığı işsizliğin etkisiyle hayatını düzene sokamaz ve yaşadığı umutsuzlukla intihar etmeye karar verir. Bu sırada görevleri intihar edenleri kurtarmak olan iki ölüm meleği Goo Ryun ve Lim Ryoong Goo, Choi Joon Woong’u kurtarmak isterken bir hata yaparlar ve Choi Joon Woong 3 sene komaya girer. Yarı ölü yarı canlı bir haldeyken Choi Joon Woong, intihar edenleri kurtarma işi yapan bir ölüm meleği şirketinin ekibinde kendine iş bulur ve olaylar gelişir.

Yorumlar 82 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • koreavcisiKayıtlı Üye

  öncelikle bu diziyi korelilere izletmek gerek onlar intihara meyilliler hikayeleri çok gerçekçiydi ama diZiyi pek beğenmedim finale kadar geldim gelmesinede sara sara 10 saniye sarması olmasa izlenecek gibi bi dizi değiL genel olarak dizilerde mantık hatası olur ama bu webton dizilEri hatayı arşa çıkArıyo webton ilk bi iki bölüm güzel oluyo sonradan suyu çıkıyo ve bu yıL her oyuncunun bi webton dizisi var maalesef ???


  119

  46

  Cevap yazmak için üye ol.
 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Diziyi başka sitelerde görmüştüm ama sizinde yayımlayacağınızı tahmin ettiğim için merak etmeme rağmen izlemeden bekledim ve sonunda rahatlıkla izleyebilirim teşekkürler dizigom?


  76

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • betylKayıtlı Üye

  Ben bu diziyi pek beğenmem diyip gerçekten çok uzun bir süredir erteliyorDum. Keşke daha önce izleseymişim, kalbime okadar dokunduki bittiğinde ekrana baktım kaldım. Eğer kararsızsanız hiç tereddüt etmeyin kesinlikle çok güzel ve anlamlıydı.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat