Trans-Siberian Pathfinders

9.2
시베리아 선발대 
1 Sezon
78 Dakika
Hemen İzle
930 kişi takip ediyor.

Trans-Siberian Pathfinders dizisine Genel Bakış

Beş erkek Trans-Sibirya Demiryolu trenini Rusya'yı dolaşmak için kullanıyor. Li Seon Gyun, Kim Nam Gil, Li Sang Yeob, Ko Gyu Pil ve Kim Min Sik de yakın arkadaş olan beş oyuncu. Bu yolculuk nasıl bitecek? Seyahatleri herhangi bir sorun olmadan sorunsuz gidecek mi? Bu 5 adam seyahat etmenin gerçek anlamını keşfederken bu adamlarla sizde güzel yolculuğa çıkın.

Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Yüsra AYGÜNOĞLUMisafir

  Çok iyi bir site çoğu diziyi izledim. Fakat Doctor romantikc 2 de gelse çok iyi olur.


  12

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • wtf12Kayıtlı Üye

  Bu sitede birbirinden güzel bir çok Kore yapımı izledim, onlar arasında beni güldürenler de oldu ağlatanlar da. Bu yapım ise güldürüp ağlatmanın yanında beni motive de etti. Beşli turist ekibin pozitif enerjisi ve hayata karşı açık kalpleri bana da bulaştı. İlk bölüm biraz yavaş açılsa da sonrasını keyifle izlersiniz, tavsiye ederim.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • madamnrsenaKayıtlı Üye

  ünlülerin dizi hariç böyle şov programlarında az da olsa karakteri hakkında fikrimiz oluyor . mesele kım nam gıl cimri gibi her şeye pahalı diyor, LEE SUN KYUN daha ünlü olduğu için iş bölümüne çokkarışmıyor gibi


  2

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • busra-palazKayıtlı Üye

  Çöz zevkli ve anlamlı bir belgeseldi. Oyuncuların birbirine yakın ve samimi oluşları ben de oradaymışım gibi hissettirdi. Üzerinde çok emek harcandığı belli oluyor? Herşeyin hakkını vererek yapmışlar. Çeviri yapan arkadaş veya arkadaşlara da çok teşekkürler ?


  4

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kimemineKayıtlı Üye

  Adminler siz çok mu müthişsiniz!! Bu belgeseli çevirme krallığı nedir bee? Çok teşekkür ederim. Büyük bir Kim Nam Gil hayranı olarak bu belgeseli çevirmiş olmanızın verdiği mutluluğu anlatamam ??


  3

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat