1986 yılında Dedektif Park Gwang Ho( Choi Jin Hyuk) umutsuzca bir seri katilin peşinde koşmaktadır. Seri katili kovalarken bir tünelin içine girer. Tünelin diğer tarafına geçince kendini 2017 yılında bulur. Seri katil 30 sene önce başladığı cinayetlere yeniden başlamıştır. Dedektif Park Gwang Ho, Dedektif Kim Sun Jae (Yoon Hyun Min) ve Suç Psikolojisi Profesörü Shin Jae Yi( Lee Yoo Young) ile katili yakalamak için çalışır.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
İzlemek için hiç düşünme bile hemen başla 🙂 Umarım 2.Sezonuda olur.
Güzel ve ilgi çekici bir flim. İzlemenizi tavsiye ederim.
Zaman Kaybı değil. Emeği Geçen Arkadaşlara Teşekkür ederim.
2 sene sonra tekrar gelip bir solukta bitirdiğim Tunnel iyiki varsın 🙂
Cevap yazmak için üye ol.böyle çeşit çeşit olayların olduğu ama tüm olayların tek bir olaya tek bir kişiye bağlı olduğu dizilere cidden bayılıyorum hem bir sürü olay var diye sıkmıyor hem de tek solukla izletiyor iyi ki izlemişim dediğim dizilerden birisi oldu…
Cevap yazmak için üye ol.O kadar güzel bir dizi ki…bol heyecan vardı final sahnelerini izledikten sonra diğer bölüme geçmemek olanaksız. Final bölümü de çok güzeldi. Neden ünlü değil anlamadım kadrosuda çok iyi
Cevap yazmak için üye ol.Dizinin konusu hoşuma gitti şuan bir sürü dizi izliyorum onlar bitsin sonra izlerim
Cevap yazmak için üye ol.ay güzel diziye benziyor cinayet falan oooo severim o yüzden hemen başlıyorum
Cevap yazmak için üye ol.Hiç vakit kaybetmeden başlayın ! Kalitenin adresi dizigom yönetimine teşekkür ederiz. Allah raziiiiiiiii olsun .d
Cevap yazmak için üye ol.Gercekten cok guzel kesinlikle tavsiye ederim dizi 2. İzleyisim ve polisiyelerin cogunu 2 defa izledigim icin artik sacma sapan ask dizileri izliyorum resmen, ki ben ask romani bile okumam.. lutfen biri bana polisiye onerebilir mi.? gercekten ask dizileri falan bana gore degil gizem olur suc olur.. muhtemelen izledigim diziler oneri olarak gelecek ama belki izlemedigim bi diziye denk gelirim 🙏
Cevap yazmak için üye ol.
Diziye hic yorum yapilmamasi enteresan 🙂 Dizi serisi gayet iyi gidiyor,surukleyici ve merak uyandirici..Kore dizilerinde tek begenmedigim yan sonunu guzel bitiremiyorlar ya eksik kaliyor ya alakasiz bitiyor..Bu dizininde bir kac bolum daha olmasi gerekliydi..Nedenini soylemeyeyeyim konusu belli olmasin..Bence izleyin kesinlikle vakit kaybi degil..iyi seyirler
Ayrica iyiki bu siteyi bulmusum elinize saglik sayenizde izliyoruz,kolay gelsin..
31
1