Turn to Me Mukai-kun

7.6
こっち向いてよ向井くん 
1 Sezon
51 Dakika
Hemen İzle
72 kişi takip ediyor.

Turn to Me Mukai-kun dizisine Genel Bakış

Satoru Mukai yakışıklı ve başarılı olmasına rağmen tam 10 yıldır bekâr olduğunu fark eder. Üstelik yeni bir ilişkiye nasıl başlanacağı konusunda en ufak fikri yoktur.

Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • garipcanKayıtlı Üye

  Acaba insanlar mutlu olmak için mi hedef koyar önüne ve bir şeylere ulaşmak ister bir arzusu olur yoksa mutluluk diye bir şey yokta insanlar kendi yaşam tarzlarını bulup ona göre kendine hedef koyup da hayatı sıkıcı olmaktan çıkarıp o hedefe ulaşmaya çalışırken ki heyecan ve azmi mutluluk sanar veya mutluluğa dönüştürür cidden diziden sonra aklım böyle derin düşüncelerle doldu.


  1

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • garipcanKayıtlı Üye

  Diziyi bitirdim. Dizi aslında tam bir dizi gibi değil çünkü ilişkiler ve dizideki sorunların hepsi gerçek hayatta olan şeyler bir nevi program gibi birşey o yüzden mutlu son mutsuz son kavramı yok dizide. Anlatmak istediklerini çok güzel seyirciye yansıtmışlar. Bu japonlar yapıyor bu hayatın içinden dizileri.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • melidophiaKayıtlı Üye

  Kimse dizinin nasıl olduğuyla alakalı bir şey yazmamış. İlk iki bölümü izledim, şimdilik gayet iyi ilerliyor. Hızlı ilerleyen ama konusu sizi içine çeken bi dizi, tavsiye ederim. Eğer bitirebilirsem güncellerim.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat