Welcome to Samdal-ri

8.1
Welcome to Samdal-ri 
1 Sezon
69 Dakika
Hemen İzle
1391 kişi takip ediyor.

Welcome to Samdal-ri dizisine Genel Bakış

Dizi, yıllar sonra Samaldri kasabasında bir araya gelen Jo Yong Pil ve Jo Sam Dal'ın iç ısıtan hikyesini konu alıyor. Ji Chang Wook dizide, sakinlerini korumak için tüm hayatı boyunca Jeju Adası'ndaki memleketine sadakatle bağlı kalmış bir adam olan Jo Yong Pil'i canlandırıyor. Annesini genç yaşta yanlış bir hava durumu raporu nedeniyle kaybettikten sonra bir hava tahmincisi olmaya ve böylelikle memleketinin büyüklerini korumaya karar verir. Shin Hye Sun dizide Seul'de adını Jo Eun Hye olarak değiştiren Jo Sam Dal karakterini canlandırıyor. Yıllarca moda fotoğrafçılığı endüstrisinde asistan olarak çalıştıktan sonra sonunda başarılı olur ve zirveye ulaşır. Ancak inşa etmek için çalıştığı her şey göz açıp kapayıncaya kadar yok olduğunda insanların onu hala Eun Hye değil, Sam Dal olarak tanıdığı Samdalri'ye geri döner. Gençken Jo Yong Pil ile yaşadığı kasaba Samdalri'ye döndüğünde uzun süredir sakladığı sevgi ve özlemi ortaya çıkar.

Yorumlar 89 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • garipcanKayıtlı Üye

  Bu sene baştan sona kdramalar şampiyonlar ligi gibi. 2016 en iyi sene diyordu çoğu izleyici bu sene bence geçti 2016yı. Bu diziden de beklentim baya yüksek.


  112

  9

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rosemayKayıtlı Üye

  Filmin çoğu sahnelerini görüp merakla başladım. Güzel bir konusu var. Ama çoğu tekrarlanan sahneler gerçekten cekilmez oluyor. Oyuncular iyi, mekan harika,şarkılar süper ama ahh şu gereksiz tekrarlanan sahneler….


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • bilinmeyen_biriKayıtlı Üye

  Bismillah diyip başladım hadiii
  Dizi editleri sürekli karşıma çıkıyordu
  Merak ettim güzel olduğunu biliyor editler sayesinde
  Sweet home dan sonra koşarak buraya geldim merakla izleyeceğim

  Herşey için teşekkürler dizigomm
  İyi varsın 🫠
  Bu arada çeviri için teşekkürler
  Ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum

  Ve diziye başlıyorum sjsjjs:))


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sseerraaKayıtlı Üye

  Niye bu kadar güzellll???? Ahhh, gerçekten çok mutluyummm. Asla bitmesini istemediğimden, yayınlandığı günden itibaren izlememe rağmen yeni bitirdim. Ve gerçekten çok çok güzell. Mutluluktan ağlıyorum. Çok tatlı, sıcak ve samimi bir hikayesi var. İnanılmaz iyi hissediyorum kendimi ve gerçekten etrafıma karşı daha sevecen yaklaşabiliyorum. Ahhh niye bu kadar güzel??!! Aklımdan çıkmıyor hiçbir sahnesi. Müzikleri de keza öyle. Gerçekten kendimi o sahil kasabasındaki sıcaklığı hissederken buldum. Samdal ve Yongpil çok tatlılar, bütün karakterler çok tatlı. Ahh bu dizi gerçekten izlediğim en güzel dizi!! Sonu da çok mutlu olduğu için daha çok beğendim, çünkü bazı favorilerimin sonu kötü bitmişti, ama bu içimi büyük bir mutlulukla kaplayıp bitirdi. Ahhh, gerçekten!!! Shin Hye Sun ve Ji Chang Wook ikilisi, aşklarım, iyi ki beraber bu diziyi yapmaya karar vermişler, o kadar güzel kiiii!!! İçinde sıcaklık, samimiyet arayan ve saf mutluluğu hissetmek isteyen herkes bunu izlesin, asla pişman olmazsınız!! ÇOOOOOOKKK MUTLUYUMMMM❤️❤️❤️SARANGHAE WELCOME TO SAMDAL-RI🐬🌞🍀✨☃️🌊☀️🌈📸💜💜💜💚🩷🧡💛🩵💙💚🩷💜💜❤️


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat