Westworld

8.5
Hemen İzle
20500 kişi takip ediyor.

Westworld dizisine Genel Bakış

İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

Westworld dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • ynscstrKayıtlı Üye

  Reklamsız ve kaliteli bir site olduğunuz için tebrik ederim sade ve kullanışlı site tasarımı da ayriyeten çok güzel.


  32

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • numannasuhiKayıtlı Üye

  Bariz ingiliz depresifliği ve gereksiz uzun monologlar dışında, belki binlerce bölüm çıkarılabilecek konuyu budayıp, hezeyana ve kısır felsefi atıflara kurban etmişler. Nuri Bilge Ceylan’a Avatar verilmiş gibi, sanat icra edeyim derken konuyu ve ihtimalleri mahvetmişler. ‘Acaba’ diyerek sonuna kadar izledim ama nafile


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • idontevenknowKayıtlı Üye

  Westworld’ün yeri bende çok, çok… çok farklıdır. Gerek sinematografisi ve müzikleri (Ramin Djawadi, Jonathan Nolan <3) gerek oyunculuklar (Anthony Hopkins <3) gerek özgür irade hakkındaki sorgulamaları ve Genesis, Shakespeare vb. atıfları gerekse konusu itibarıyla gelecekten görüntüler izliyor olma ihtimalim aklımı başımdan alıyor. İkinciye izlemeye geldim. Her şeyi bilerek izlemek de apayrı bir zevkmiş. İzleyin, izlettirin.


  1

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat