When the Devil Calls Your Name

7.5
악마가 너의 이름을 부를 때 
1 Sezon
80 Dakika
Hemen İzle
472 kişi takip ediyor.

When the Devil Calls Your Name dizisine Genel Bakış

Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine birkaç gün kala, kariyerindeki ve hayatındaki başarısını, bir kızın (Lee Seol) yeteneğini çalarak elde ettiğini öğrenir. Hem kendi hayatı hem de hayatını çaldığı kız için şeytanla mücadele etmeye başlar.

Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • myxenKayıtlı Üye

  song kang ın dizilerine tekrar bakarken fark ettim. Bu dizinin konusundaki şeytan my demon daki Gu-won namı diğer demon la çok benziyor 10 yıllık sözleşme vb.


  7

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • novacyKayıtlı Üye

  Müzikal sevmiyorsanız başlamayın. Dizideki 3 başrolü sevmiyorsanız diziyi izleyemeyebilirsiniz. Konusu güzel ben beğendim,izledim ama bana izlettiren asıl şey 3 başrolüde tanıyor olmam,sevmemdi.Belki siz sevmeyebilirsiniz çünkü dizi 16 bölümlük bir dizi değil,biraz uzatmışlar. 8-10 bölümlük olsa daha iyi olurdu. Bunları bi kenara bırakırsak OSTLERİ EFSANE bir dizi. Hayatım boyunca bu kadar güzel ostyi bir araya toplayan bir dizi görmedim pek.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat