Young Royals

8.3
Young Royals 
3 Sezon
46 Dakika
Hemen İzle
613 kişi takip ediyor.

Young Royals dizisine Genel Bakış

Prens Wilhelm, prestijli yatılı okul Hillerska’daki yeni hayatına alışsa da kalbinin sesini dinlemek düşündüğünden çok daha zor olacak. Prens Wilhelm, prestijli yeni yatılı okulu Hillerska’daki hayata uyum sağlar, ancak kalbini dinlemek, beklenenden daha zor olduğunu kanıtlar. Prens Wilhelm (Edvin Ryding) prestijli Hillerska yatılı okuluna geldiğinde sonunda gerçek benliğini keşfetme ve gerçekten nasıl bir hayat istediğini öğrenme fırsatı bulur. Wilhelm, kraliyet yükümlülüklerinden uzakta, özgürlük ve koşulsuz sevgiyle dolu bir geleceğin hayalini kurmaya başlar, ancak beklenmedik bir şekilde taht için sıradaki kişi olduğunda, bir seçim yapmak zorunda olduğu için ikilemi artar.

Yorumlar 16 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • ketildiyebeeennnnKayıtlı Üye

  2. sezonunun gelmemesi lazım hikaye orada bitmeliydi aşırı güzel dizi ama 2.sezon geliccekse zaman atlaması olmalı ve uzun yıllar sonunda tekrar birbirlerini görmeliller ve tekrar yaşanmalı her şey


  3

  10

  Cevap yazmak için üye ol.
 • tuan4Kayıtlı Üye

  1. Sezonu bitirdigimde devami nerde diye aglamistim. Simdi de 2. Sezonu bitirdim. Cok guzel bitti gercekten bekledigimize degdi bence. Aklima takilan tek bi soru var. Acaba 3. Sezon gelicek mi? Gelecekse ne olacak. Gercekteb merak ediyorum. Filmi izlemenizi siddetle tavsiye ederim.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat