Lost in Perfection

Kusursuz Kötülük
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
6.1
Lost in Perfection
Türkçe Altyazılı
Bir televizyon sunucusunun hayatı, babasının bir aşk dolandırıcılığının kurbanı olduğunu öğrendiğinde adeta parçalanıyor. İşleri daha da kötüleştiren durum ise, dolandırıcı kadının, çıktığı adamları öldürmekle suçlanması. Sunucu, bu suçu soruşturmak için yerel savcıyla birlikte hareket ediyor. Bu durum, sunucunun hem profesyonel hem de kişisel hayatını derinden etkiliyor. Babasının yaşadığı travmanın yanı sıra, aynı zamanda ölümcül bir suçun parçası olabilecek bir dolandırıcılık vakasıyla uğraşmak zorunda kalıyor. Kendi güvenliğini tehdit eden bu karmaşık durumun üstesinden gelmek için sunucu, büyük bir cesaret ve kararlılık gösteriyor. Sunucu ve savcının bu zorlu suç soruşturmasında işbirliği yapmaları, hem gerçeği ortaya çıkarmak hem de adaleti sağlamak adına büyük önem taşıyor. Ancak bu, tehlikeli ve umutsuz bir durum gibi görünen bu olayların içinden çıkmak için kolay bir görev olmayacak.
Yapım Yılı
2023
Orjinal Adı
惡女
Oyuncular
Ivy Shao
Ivy Shao
Li-Mei Huang
Lin Mei-shiu
Lin Mei-shiu
He Xiulan
Rhydian Vaughan
Rhydian Vaughan
Li Guolun
Figaro Tseng
Figaro Tseng
Lin Dawei
Mark Lee
Mark Lee
Huang Zhide
Ven Kao
Ven Kao
Wu Zhongming
Chia-Kuei Chen
Chia-Kuei Chen
Detective Li
Chia-Hsuan Yu
Chia-Hsuan Yu
Chen Yixuan
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
zelihaku, 9 saat önce
Dizilerde efsane yapan korenfilmleri pek beceremiyor diyordum ama bu film gerçekten güzel olmuş Song Jong Ki yine döktürmüş harika oyunculuk kızla olan tanışma vs bence çok güzel işlenmiş zorluklar yaşadığı dram çok güzel geçiyor izleyiciye ...başka sitede başlayıp devam edemediğim bir filmdi teşekkürler 💜 dizigom iyiki varsın sayende böyle güzel drama ve filmleri rahatlıkla izleyebiliyorumzz
chaelover, 11 saat önce
kız çok akıllıca davrandı favori filmim çok güzel olmuş teşekkürler dizigom!!
elfyaeda, 14 saat önce
Çok keyifliydi, oyuncu kadrosu da öyle. Sadece bir gol ile gerçeğin dışına çıkmayarak başardılar, harikaydı. Elbette öyle abartılacak kadar iyi olmayabilir ancak keyfinizi yerine getirecek türde bir film olmuş.
kdramaasigiimmm, 19 saat önce
Off ya en güzel sahnede internet gitti
nurdan, 1 gün önce
Çok teşekkür ediyorum dizigom eklediğiniz için ❤️
Reklamı Kapat