Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story

Maxine's Baby: The Tyler Perry Story
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
7.6
Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story
Türkçe Altyazılı
Tyler Perry, Amerika’nın çok yönlü bir sanatçısı ve yetenek abidesi olarak bilinir. Ancak bu ünlü eğlence figürünün altında, çocukluk döneminde yaşadığı travmayı umuda dönüştürerek hayata tutunmaya çalışan alçakgönüllü biri yatar. Tyler Perry’nin hikayesi, annesi Maxine’e olan bağlılığıyla şekillenirken, vizyon sahibi bir sanatçının ve sıklıkla kabul görmeyen bir endüstrinin zirvesine ulaşmak için gösterdiği dokunaklı ve kararlı çabanın samimi bir portresini sunuyor.
Yapım Yılı
2023
Orjinal Adı
Maxine's Baby: The Tyler Perry Story
Oyuncular
Tyler Perry
Tyler Perry
Self
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
EN-, 13 saat önce
vay anasını ne zeki insanlar var nfdnfndbhbfh
bese1234, 13 saat önce
Bence güzel bir filmdi. Eğlenceliydi ama 6 bölümlük dizi olsaydı ve olaylar daha detaylı anlatılsaydı güzel olurdu yarım kalmış gibi…
Jokeerrr, 14 saat önce

Spoiler içeren alan

sonu üzdü beni...
kdramasigii_, 15 saat önce
Filmi eskiden izlemiştim şimdi yorum yapıyorum filmi sevmiştim gayet güzel ve başarılı bir hayatta kalma filmi olmuş ve kadının oyunculuğu baya iyi eskiden izlememe rağmen hala aklımdaa bu film gayet iyi bir film hayatta kalma filmlerini seviyorsanız bunuda seveceğiniz düşünüyorum başlamak isteyenler hiç durmadan hemen başlayınnn
hanjisung143, 19 saat önce
Şimdi başlıyorum umarım izlediğime değer.
Reklamı Kapat