Aurora

Aurora
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • law⚜️Kayıtlı Üye

    Aurora karakter olarak bipolar bozukluğu olan bir kadın ve çevresi bunu farkedemiyor belki ama yaşadıkları ve davranışları bunu apaçık belli ediyor , bazen öyle umut dolu olurken bazen ise çıkış olmayan bir odadaymış gibi çırpınıyor. darian ona iyi gelirken bir anda herşey tersdüz olup yıkılıyor ve bu aurora nın istediği birşey değil özelikle arabada pencereden sarkıp gök yüzüne bakarken ve çoğu zaman fark ettiyseniz hep böyle ara ara etrafa çevreye bakıyor sanki bir tabloya bakar gibi sadece izliyor ,sonra ya sigara içiyor yada yürüyor aslında çok boşlukta kalmış bir karakter ve darian bu boşluğu Yavaş yavaş dolduruyor , aurora bir yandan mutlu olurken bir yandan hem endişeli hemde güvensiz bazen tamam işte bu derken bazen sadece insanların hatalarına karşı aşırı tepki gösteriyor buda bipolar ın aslında aurora karakterinde büyük bir paradoks yaratıyor.ÇOK GÜZEL BİR YAPIM, BEN KEYİFLE İZLEDİM 🩶❣️


    3

    0
    Cevap yazmak için üye ol.
Film Bilgileri
5 sene önce eklendi
6.7
Aurora
Türkçe Altyazılı
Aurora, küçük bir balıkçı köyünde geçer. Köyde gizemli olaylar meydana gelir ve denizdeki ölü balıkların kıyıya vurmasıyla insanlar korku ve endişe içindedir. Balıkçılar, sıradışı olayları araştırmak için çabalarlar ve olayların arkasında neyin olduğunu keşfetmeye çalışırlar.
Yapım Yılı
2019
Orjinal Adı
Aurora
Oyuncular
Mimosa Willamo
Mimosa Willamo
Aurora
Amir Escandari
Amir Escandari
Darian
Oona Airola
Oona Airola
Kinky
Hannu-Pekka Björkman
Hannu-Pekka Björkman
Reijo
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
zelihaku, 4 saat önce
Dizilerde efsane yapan korenfilmleri pek beceremiyor diyordum ama bu film gerçekten güzel olmuş Song Jong Ki yine döktürmüş harika oyunculuk kızla olan tanışma vs bence çok güzel işlenmiş zorluklar yaşadığı dram çok güzel geçiyor izleyiciye ...başka sitede başlayıp devam edemediğim bir filmdi teşekkürler 💜 dizigom iyiki varsın sayende böyle güzel drama ve filmleri rahatlıkla izleyebiliyorumzz
chaelover, 7 saat önce
kız çok akıllıca davrandı favori filmim çok güzel olmuş teşekkürler dizigom!!
elfyaeda, 9 saat önce
Çok keyifliydi, oyuncu kadrosu da öyle. Sadece bir gol ile gerçeğin dışına çıkmayarak başardılar, harikaydı. Elbette öyle abartılacak kadar iyi olmayabilir ancak keyfinizi yerine getirecek türde bir film olmuş.
kdramaasigiimmm, 15 saat önce
Off ya en güzel sahnede internet gitti
nurdan, 23 saat önce
Çok teşekkür ediyorum dizigom eklediğiniz için ❤️
Reklamı Kapat