Holy Family (Sagrada Familia) 2. Sezon 8. Bölüm

Episode 8
Holy Family (Sagrada Familia) 2. Sezon 8. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Holy Family (Sagrada Familia) 2. Sezon 8. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Holy Family (Sagrada Familia) 2. Sezon 8. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Holy Family (Sagrada Familia) Holy Family 2. Sezon 8. Bölüm
Holy Family (Sagrada Familia)
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
2. Sezon 8. Bölüm
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • YoonseulKayıtlı Üye

    insanın aile kavramına addettiklerini, bu kavram için ne yapıp yapamayacağının çok güzel bir örneği. marcus ekranda çok güzel duruyordu sadece daha çok gözükmesini dilerdim. Bir de netflixin eşcinselleştirme politikası artık çok baydı. Yine de satmaya çalıştıkları şeyin, düzgünce bakarsanız, ne kadar çürük kokuşmuş olduğunu anlayabilirsiniz. Kendi bedenine sadık olamayandan başka birine sadakat nasıl bekleyebilirsek tabii. Toplayacak olursak da ekşi entellerinin bayıldıkları kadar güzel bir diziydi diyemem. Tümdengelim gibi bir yönetmle son sahneye kadar olan süreci tek tek geriye giderek aktarmalarına bayılıyorum ama burada hep yeni bir ilmek atılması biraz fazla geldi bana. Ya da ispanyollardan beklentim zaten yüksekken ekşi daha da yükselttiğinden de beğenmemiş olabilirim tabi. Emektarların eline sağlık :))


    0

    0
    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat